Kariera

W związku z rozwojem firmy PASJA LOGISTICS Sp. z o.o z siedzibą w Mysłowicach poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy w charakterze:

Spedytor krajowy FTL i międzynarodowy FTL

Miejsce pracy: Mysłowice, Kraków

Opis stanowiska:

- Organizacja przewozów lądowych dla klientów firmy

- Utrzymanie relacji z Klientami

- Aktywne pozyskiwanie zleceń spedycyjnych

- Negocjacja cen z Klientami i przewoźnikami

- Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych

- Utrzymywanie jakości oferowanych usług transportowych

- Pozyskiwanie przewoźników

- Budowanie długofalowej współpracy

- Rozwiązywanie bieżących problemów

- Nadzór nad dokumentacją spedycyjną

- Kompleksowa obsługa zleceń transportowych

- Codzienna współpraca z przewoźnikami w zakresie realizowanych zleceń

- Rozwiązywanie codziennych problemów operacyjnych

Wymagania:

- Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

- Umiejętność skutecznej komunikacji

- Ukierunkowanie na realizację wyznaczonych zadań i wskaźników

- Zdolności organizacyjne i analityczne

- Mile widziana znajomość rynku przewoźników

- Bardzo dobra obsługa MS Office

- Wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

- Rozwój zawodowy

- Wynagrodzenie wzrastające wraz z wynikami pracy, atrakcyjna podstawa w ramach umowy o pracę oraz wysoka premia za wyniki pracy

- Stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie

- Odpowiedzialne stanowisko

- Nowoczesne wyposażenie stanowiska pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email biuro@pasjalogistics.eu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PASJA LOGISTICS Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2 016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PASJA LOGISTICS Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowic. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.